#bornova medias

Posts tagged on #bornova

Top Posts Recent Posts

Top Posts

Alaçatı ❤️ 😍
📸Fotoğraf için @eminberktas ‘ a teşekkür ederiz....

Alaçatı ❤️ 😍 📸Fotoğraf için @eminberktas ‘ a teşekkür ederiz... ...

✨✨İyi akşamlar İzmir✨✨
.
📸 Fotoğraf için teşekkürler @uyumun_dunyasi
.
📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz
.
🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın
.
#alsancak #kordon #konak #bostanlı #karşıyaka #bornova #göztepe #güzelbahçe #urla #çeşme #sığacık #seferihisar #foça #şirince #gaziemir #buca #narlıdere #birgi #ödemiş #izmir #izmirliiz #iyiakşamlar #güzelizmir #izmirim.

✨✨İyi akşamlar İzmir✨✨ . 📸 Fotoğraf için teşekkürler @uyumun_dunyasi . 📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz . 🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın . #alsancak #kordon #konak #bostanl ı #kar şıyaka #bornova #g öztepe #g üzelbahçe #urla #çeşme #s ığacık #seferihisar #fo ça #şirince #gaziemir #buca #narl ıdere #birgi #ödemiş #izmir #izmirliiz #iyiak şamlar #g üzelizmir #izmirim ...

#florya semti #şenlikköy mahallesinden #izmir #karşıyaka ya olan yolculuğumuz için bugün eşyamıza  ön #paketleme  yaptık.Yarın yolculuğumuz başlıyor.#istanbulevdenevenakliyat #izmirevdenevenakliyat #çeşme #alaçatı #parsiyelnakliye #parçaeşyataşıma #bornova #mavişehir #urla #seferihisar #sığacıkmarina.

#florya semti #şenlikköy mahallesinden #izmir #kar şıyaka ya olan yolculuğumuz için bugün eşyamıza ön #paketleme yaptık.Yarın yolculuğumuz başlıyor.#istanbulevdenevenakliyat #izmirevdenevenakliyat #çeşme #ala çatı #parsiyelnakliye #par çaeşyataşıma #bornova #mavi şehir #urla #seferihisar #s ığacıkmarina ...

Mutlu Hafta Sonları İzmir ❤️ 😍
📸Fotoğraf için @halilkrks ‘ e teşekkür ederiz....

Mutlu Hafta Sonları İzmir ❤️ 😍 📸Fotoğraf için @halilkrks ‘ e teşekkür ederiz... ...

Tiril Tiril Renk ve Desen Uyumuyla Harika Bir Elbise👌🏻 Sipariş için Whatsapp: 0553 666 6687
#omurmoda #elbise #elbisemodelleri #tiriltiril #kapıdaödeme #çiçekdesen #izmir #bornova #küçükpark.

Tiril Tiril Renk ve Desen Uyumuyla Harika Bir Elbise👌🏻 Sipariş için Whatsapp: 0553 666 6687 #omurmoda #elbise #elbisemodelleri #tiriltiril #kap ıdaödeme #çiçekdesen #izmir #bornova #k üçükpark ...

📍Bornova
.
📸 Fotoğraf için teşekkürler @caglayanhasgeckin
.
📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz
.
🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın 🎈🎐🤗🎊✨
.
#anadol #bornova #göztepe #güzelbahçe #urla #çeşme #alsancak #kordon #konak #izmir #izmirliiz #izmirde #izmirdeyasam #gününfotosu #gününkaresi #anadolugram #instagram #izmirgram #izmirikesfet #ig_izmir #ig_turkey #fotoğraf.

📍Bornova . 📸 Fotoğraf için teşekkürler @caglayanhasgeckin . 📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz . 🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın 🎈🎐🤗🎊✨ . #anadol #bornova #g öztepe #g üzelbahçe #urla #çeşme #alsancak #kordon #konak #izmir #izmirliiz #izmirde #izmirdeyasam #g ününfotosu #g ününkaresi #anadolugram #instagram #izmirgram #izmirikesfet #ig_izmir #ig_turkey #foto ğraf ...

Most Recent

Bars Uygulayıcılarının bir araya gelip birbirlerine seans yaparak hafiflediği, özgürleştiği, en kötü ihtimal harika bir masaj almış hissiyle kalktığı bu güne sende davetlisin. Hiç bir ön koşul yoktur. Deneyimlemeyi seçiyorsan iletişime geçmen yeterli.

Uygulayıcılar için: 30 TL
Deneyimlemeyi seçenler için: 60 TL

İletişim: 0530 082 29 39

İzmir-Bornova
.
.
#izmir #bornova #alsancak #göztepe #karşıyaka #bostanlı #hediye #mucize #bars #accessbars #özgürlük #neşe #kolaylık #ihtişam.

Bars Uygulayıcılarının bir araya gelip birbirlerine seans yaparak hafiflediği, özgürleştiği, en kötü ihtimal harika bir masaj almış hissiyle kalktığı bu güne sende davetlisin. Hiç bir ön koşul yoktur. Deneyimlemeyi seçiyorsan iletişime geçmen yeterli. Uygulayıcılar için: 30 TL Deneyimlemeyi seçenler için: 60 TL İletişim: 0530 082 29 39 İzmir-Bornova . . #izmir #bornova #alsancak #g öztepe #kar şıyaka #bostanl ı #hediye #mucize #bars #accessbars #özgürlük #ne şe #kolayl ık #ihti şam ...

Beden çalışmalarında olan kişilere sıklıkla kendilerinin ve bedenlerinin sahip olduğu yetenekleri, hediyeleri ve becerileri fark etmeye ve alıp kabul etmeye başlamalarıdır.

Facelift (Kozmik Botoks) enjeksiyonla, akapuntur iğneleri ve farklı şekillerde bedende travma OLMADAN genç görünmek ve genç hissetmek için en kolay yöntemlerden biridir.

Access Consiousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirerek ve bedenin tamanında benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir beden prosesidir. Eğer tekrarlanarak yapılırsa (en az 20 defa) etkisi kalıcı hale gelebilir.

Bu dinamik sınıfta hem gençleşecek ve bedeninize kitlediğiniz yargılardan özgürleşecek hemde bunu uygulamayı öğreneceksiniz.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Hiçbir ön koşulu olmayan bu eğitime davetlisiniz.

Katılım ücreti: 1000 TL
Tekrar katılım için: 500 TL

Bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz.
0530 082 29 39

27 Haziran-Perşembe
11.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Kolaylaştırıcı: Bade KÖKSAL GÖRÜMLÜ (BF-AFF)

Seçim farkındalık yaratır. Farkındalık seçim yaratmaz.
-Gary M. Douglas
.
.
#izmir #bornova #bayraklı #yeşilova #folkart #eğitim #seminer #facelift #botoks #kozmikbotoks #accessfacelift #accessfacelifteğitimi #accessfaceliftizmir #accessizmir #yaşlanma #yaşalma #beden #bedenineiyibak #gençkal #gençleşme #bakışaçısı #bilinçaltı.

Beden çalışmalarında olan kişilere sıklıkla kendilerinin ve bedenlerinin sahip olduğu yetenekleri, hediyeleri ve becerileri fark etmeye ve alıp kabul etmeye başlamalarıdır. Facelift (Kozmik Botoks) enjeksiyonla, akapuntur iğneleri ve farklı şekillerde bedende travma OLMADAN genç görünmek ve genç hissetmek için en kolay yöntemlerden biridir. Access Consiousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirerek ve bedenin tamanında benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir beden prosesidir. Eğer tekrarlanarak yapılırsa (en az 20 defa) etkisi kalıcı hale gelebilir. Bu dinamik sınıfta hem gençleşecek ve bedeninize kitlediğiniz yargılardan özgürleşecek hemde bunu uygulamayı öğreneceksiniz. Bundan daha iyi nasıl olur? Hiçbir ön koşulu olmayan bu eğitime davetlisiniz. Katılım ücreti: 1000 TL Tekrar katılım için: 500 TL Bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz. 0530 082 29 39 27 Haziran-Perşembe 11.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kolaylaştırıcı: Bade KÖKSAL GÖRÜMLÜ (BF-AFF) Seçim farkındalık yaratır. Farkındalık seçim yaratmaz. -Gary M. Douglas . . #izmir #bornova #bayrakl ı #ye şilova #folkart #e ğitim #seminer #facelift #botoks #kozmikbotoks #accessfacelift #accessfacelifte ğitimi #accessfaceliftizmir #accessizmir #ya şlanma #ya şalma #beden #bedenineiyibak #gen çkal #gen çleşme #bak ışaçısı #bilin çaltı ...

Örgü#örgütopuz #makyaji #gelintopuzu #izmirkuaför #izmir #egeüniversitesi #formbornova #bornova #küçükpark #fethiyearslankuaför.

Örgü#örgütopuz #makyaji #gelintopuzu #izmirkuaf ör #izmir #ege üniversitesi #formbornova #bornova #k üçükpark #fethiyearslankuaf ör ...