#czech medias

Posts tagged on #czech

Top Posts Recent Posts

Top Posts

💋I love rock n' roll
So put another dime in the jukebox, baby
I love rock n' roll
So come an' take your time an' dance with me❤
.
.

#today ##girl #czech #czechgirl #blonde #hardrockcafe #ootd #longhair #beauty #body #healthy #bodybuilding #pretty #blondehair #prague #praha #style #tattoo #tattoogirl #fashiongoals #musician #singer #veronamusic #artist.

💋I love rock n' roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock n' roll So come an' take your time an' dance with me❤ . . #today ##girl #czech #czechgirl #blonde #hardrockcafe #ootd #longhair #beauty #body #healthy #bodybuilding #pretty #blondehair #prague #praha #style #tattoo #tattoogirl #fashiongoals #musician #singer #veronamusic #artist ...

🖤SOUTĚŽ🖤
 s @londonstore.cz o kabelku/batůžek podle vlastního výběru 😻

Pravidla: 
1.Sleduj @londonstore.cz ❤️
2.Sleduj Můj profil 💋
3.Do komentářů označ 2 kámošky👭 
Vítězka bude vyhlášena 25.7😘  #czechgirl #soutez #blonde #girl #czech #love #summer.

🖤SOUTĚŽ🖤 s @londonstore.cz o kabelku/batůžek podle vlastního výběru 😻 Pravidla: 1.Sleduj @londonstore.cz ❤️ 2.Sleduj Můj profil 💋 3.Do komentářů označ 2 kámošky👭 Vítězka bude vyhlášena 25.7😘 #czechgirl #soutez #blonde #girl #czech #love #summer ...

Biela! Prečo si ty biela? 🙊 K hnedej pokožke najviac sa hodíš, so špinkou na tebe srdce mi boríš 😭 tak a to bolo moje básnické ráno 😁 sukňu som mala na sebe zatiaľ pár krát, vždy som ju niekde zašpinila alebo sa ošuchla o auto pri nasadaní 🤷🏻‍♀️ ale aj tak 🤤 biela ide k úplne všetkému 😎 nemusím si ani hlavu lámať nad tým, čo si k nej oblečiem, obujem alebo akú kabelku nahodím 😋 a klobúk musí byť 😭 bez neho by to vôbec nešlo 😌 máte toto leto nejakú obľúbenú farebnú kombináciu? 😍 Ja modrú s modrou a teraz ešte bielu so zelenou a hnedou 🤪.

Biela! Prečo si ty biela? 🙊 K hnedej pokožke najviac sa hodíš, so špinkou na tebe srdce mi boríš 😭 tak a to bolo moje básnické ráno 😁 sukňu som mala na sebe zatiaľ pár krát, vždy som ju niekde zašpinila alebo sa ošuchla o auto pri nasadaní 🤷🏻‍♀️ ale aj tak 🤤 biela ide k úplne všetkému 😎 nemusím si ani hlavu lámať nad tým, čo si k nej oblečiem, obujem alebo akú kabelku nahodím 😋 a klobúk musí byť 😭 bez neho by to vôbec nešlo 😌 máte toto leto nejakú obľúbenú farebnú kombináciu? 😍 Ja modrú s modrou a teraz ešte bielu so zelenou a hnedou 🤪 ...

Events in Prague for a week ⤵️
⠀
📌 25 July - City Picnics 🎼🎷 Music program, board games. 📍Where: Karlínské náměstí, Praha 8, 16:00-21:00.
⠀
📌 20 July - Vínečko fest – sparkling wines at Náplavka 🍾🍸 Wine, frizzante, prosecco, spumante, sparkling wines, cocktails and grape lemonade. 📍 Where: Rašínovo nábřeží, Praha 2, 10:00-21:00.
⠀
📌 20 July – Seafood & Prosecco Letná 🍾🍤 Grilled calamari, prawns, octopi, prosecco.📍 Where: Letenské sady, Praha 7, 12:00-20:00.
⠀
📌 till 18 July - Behind the Door 🎪🎭 Cirque nouveau, clowning, street theatre; open-air street performances and evening shows. 📍 Where: Areál Výstaviště, Praha 7. ✅ Admission is free.
⠀
📌 20-21 July - Bug-Eating Festival 🍥🐜 Specialities prepared from insects: crickets in sugar, mealworms with garlic, grasshoppers or cockroaches. 📍Where: U Trojského zámku 3, Praha 7.
⠀
📌 18-21 July – Prague Folklore Days 🕺💃 The biggest folk dance event in central Europe.📍Where: Various places. ✅ Admission is free.
⠀
📌 till 20 July - Nultý bod 🎭🕺 Festival of dance theater, physical theater and performing art. 📍Where: Various places.
⠀
📌 19-21 July - Manifesto Smíchov: Opening Weekend 🏬🍺 Opening weekend, during which the Pilsner beer will be served by master bartenders and during which you can tap your own beer. 📍 Where: náměstí 14. října, Praha 5.
⠀
📌 till 28 August - Das Sommerkino 🇩🇪📽 German film festival.📍Where: Various places. ✅ Admission is free.
⠀
📌 22-28 July - Moneta Prague Open 🎾🌐 International tennis tournament.📍 Where: Štvanice 38, Praha 7. ✅ Admission is free.
⠀
What event will you visit this week? 😊
⠀
#praguetoday_events.

Events in Prague for a week ⤵️ ⠀ 📌 25 July - City Picnics 🎼🎷 Music program, board games. 📍Where: Karlínské náměstí, Praha 8, 16:00-21:00. ⠀ 📌 20 July - Vínečko fest – sparkling wines at Náplavka 🍾🍸 Wine, frizzante, prosecco, spumante, sparkling wines, cocktails and grape lemonade. 📍 Where: Rašínovo nábřeží, Praha 2, 10:00-21:00. ⠀ 📌 20 July – Seafood & Prosecco Letná 🍾🍤 Grilled calamari, prawns, octopi, prosecco.📍 Where: Letenské sady, Praha 7, 12:00-20:00. ⠀ 📌 till 18 July - Behind the Door 🎪🎭 Cirque nouveau, clowning, street theatre; open-air street performances and evening shows. 📍 Where: Areál Výstaviště, Praha 7. ✅ Admission is free. ⠀ 📌 20-21 July - Bug-Eating Festival 🍥🐜 Specialities prepared from insects: crickets in sugar, mealworms with garlic, grasshoppers or cockroaches. 📍Where: U Trojského zámku 3, Praha 7. ⠀ 📌 18-21 July – Prague Folklore Days 🕺💃 The biggest folk dance event in central Europe.📍Where: Various places. ✅ Admission is free. ⠀ 📌 till 20 July - Nultý bod 🎭🕺 Festival of dance theater, physical theater and performing art. 📍Where: Various places. ⠀ 📌 19-21 July - Manifesto Smíchov: Opening Weekend 🏬🍺 Opening weekend, during which the Pilsner beer will be served by master bartenders and during which you can tap your own beer. 📍 Where: náměstí 14. října, Praha 5. ⠀ 📌 till 28 August - Das Sommerkino 🇩🇪📽 German film festival.📍Where: Various places. ✅ Admission is free. ⠀ 📌 22-28 July - Moneta Prague Open 🎾🌐 International tennis tournament.📍 Where: Štvanice 38, Praha 7. ✅ Admission is free. ⠀ What event will you visit this week? 😊 ⠀ #praguetoday_events ...

•
Do not focus on problems
Focus on solution
•
Určitě víte, že nejsem na na tyhle motivační #quotes, ale tenhle je prostě můj. Vždycky jsem nemohla vystát lidi, co mají se vším problém a nedělají nic jiného, než že o něm mluví. Ono je to jednoduché sedět doma na gauči, brečet, litovat se, stěžovat si. Nemám peníze, nemůžu zhubnout, nemůžu si to dovolit, nejde mi to, nemám čas, nemám motivaci, nemám náladu, nejsem na to dost dobrej, co když se stane něco strašného... Je to lidská přirozenost a náš původně plazí mozek, hledáme to nejjednodušší a nejpohodlnější řešení a řídíme se primárně strachem. Šílenost. Zákon přitažlivosti určitě znáte (pokud ne, mrkněte na YouTube “The Secret”). Na co myslíte, to přitahujete, respektive Vás k tomu přirozeně vede Vaše podvědomí. Vy, co opravdu něco chcete, to dokážete. Přestaňte brečet, říkat “nejde, nemůže” a zaměřte se na řešení a na cíl. Platí to ÚPLNĚ ve všech sférách života...
•
I takové věci řešíme a učíme v @highlifemakerscz 💯 Jsem strašně šťastná, že jsem součástí projektu s lidmi, pro které je tohle denní chleba 😁.

• Do not focus on problems Focus on solution • Určitě víte, že nejsem na na tyhle motivační #quotes , ale tenhle je prostě můj. Vždycky jsem nemohla vystát lidi, co mají se vším problém a nedělají nic jiného, než že o něm mluví. Ono je to jednoduché sedět doma na gauči, brečet, litovat se, stěžovat si. Nemám peníze, nemůžu zhubnout, nemůžu si to dovolit, nejde mi to, nemám čas, nemám motivaci, nemám náladu, nejsem na to dost dobrej, co když se stane něco strašného... Je to lidská přirozenost a náš původně plazí mozek, hledáme to nejjednodušší a nejpohodlnější řešení a řídíme se primárně strachem. Šílenost. Zákon přitažlivosti určitě znáte (pokud ne, mrkněte na YouTube “The Secret”). Na co myslíte, to přitahujete, respektive Vás k tomu přirozeně vede Vaše podvědomí. Vy, co opravdu něco chcete, to dokážete. Přestaňte brečet, říkat “nejde, nemůže” a zaměřte se na řešení a na cíl. Platí to ÚPLNĚ ve všech sférách života... • I takové věci řešíme a učíme v @highlifemakerscz 💯 Jsem strašně šťastná, že jsem součástí projektu s lidmi, pro které je tohle denní chleba 😁 ...

Akce v Praze na týden ⤵️
⠀
📌 19.-21. července - Manifesto Smíchov: Opening Weekend 🍷🧀 Hudba, jídlo, drinky, škola čepování. 📍 Kde: náměstí 14. října, Praha 5.
⠀
📌 do 18. července. - Za dveřmi 🎪🎭 Festival pouličního divadla. 📍 Kde: Areál Výstaviště, Praha 7. ✅ Vstup je zdarma.
⠀
📌 do 20. července - Nultý bod 💍👜 Festival tanečního divadla, fyzického divadla a performing artu. 📍Kde: Různá místa.
⠀
📌 20.-21. července - Uvádění debutantek do společnosti 🎞🎥 Komentované prohlídky výstavy historických oděvů a doplňků Něžná krása kruté Anglie. 📍 Kde: Valdštejnská 4, Praha 1, 10:00-17:00. 🎟 Vstupné: plné - 250 kč, snížené - 145 kč.
⠀
📌 22.-28. července - Moneta Prague Open 🎾🌐 Mezinárodní tenisový turnaj.📍 Kde: Štvanice 38, Praha 7. ✅ Vstup je zdarma.
⠀
📌 25. července - City Pikniky 🍕🍔 Hudební program, lehátka, fatboye, deskové hry Pukec, City stěna. 📍Kde: Karlínské náměstí, Praha 8, 16:00-21:00.
⠀
📌 20. července - Seafood & Prosecco Letná 🍾🍤 Grilované kalamáry, krevety, chobotnice, všechny druhy mořských ryb, prosecco.📍 Kde: Letenské sady, Praha 7, 12:00-20:00.
⠀
📌 do 31. srpna - Letní scéna 🎞🎥 Divadlo Ungelt otevře svou letní scénu. 📍 Kde: Nový Svět 78/5, Praha 1.
⠀
📌 18.-21. července – Pražské folklorní dny 🤹‍♀🎨 Folklorní festival, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.📍Kde: Různá místa. ✅ Vstup je zdarma.
⠀
📌 20. července – Vínečko Fest - Bublinky na náplavce 🍾🧀 Bublinky, svěží ovocná frizzante, svůdná prosecca, noblesní sekty, víno.📍 Kde: Rašínovo nábřeží, Praha 2, 10:00-21:00.
⠀
📌 20.-21. července - Víkend hmyzožravců 🌮🍔 Ochutnejte potravu budoucnosti - hmyz na všechny způsoby. Podívejte se, jak chutná hmyzožravcům v zoo. 📍 Kde: U Trojského zámku 3, Praha 7.
⠀
#praguetoday_akce.

Akce v Praze na týden ⤵️ ⠀ 📌 19.-21. července - Manifesto Smíchov: Opening Weekend 🍷🧀 Hudba, jídlo, drinky, škola čepování. 📍 Kde: náměstí 14. října, Praha 5. ⠀ 📌 do 18. července. - Za dveřmi 🎪🎭 Festival pouličního divadla. 📍 Kde: Areál Výstaviště, Praha 7. ✅ Vstup je zdarma. ⠀ 📌 do 20. července - Nultý bod 💍👜 Festival tanečního divadla, fyzického divadla a performing artu. 📍Kde: Různá místa. ⠀ 📌 20.-21. července - Uvádění debutantek do společnosti 🎞🎥 Komentované prohlídky výstavy historických oděvů a doplňků Něžná krása kruté Anglie. 📍 Kde: Valdštejnská 4, Praha 1, 10:00-17:00. 🎟 Vstupné: plné - 250 kč, snížené - 145 kč. ⠀ 📌 22.-28. července - Moneta Prague Open 🎾🌐 Mezinárodní tenisový turnaj.📍 Kde: Štvanice 38, Praha 7. ✅ Vstup je zdarma. ⠀ 📌 25. července - City Pikniky 🍕🍔 Hudební program, lehátka, fatboye, deskové hry Pukec, City stěna. 📍Kde: Karlínské náměstí, Praha 8, 16:00-21:00. ⠀ 📌 20. července - Seafood & Prosecco Letná 🍾🍤 Grilované kalamáry, krevety, chobotnice, všechny druhy mořských ryb, prosecco.📍 Kde: Letenské sady, Praha 7, 12:00-20:00. ⠀ 📌 do 31. srpna - Letní scéna 🎞🎥 Divadlo Ungelt otevře svou letní scénu. 📍 Kde: Nový Svět 78/5, Praha 1. ⠀ 📌 18.-21. července – Pražské folklorní dny 🤹‍♀🎨 Folklorní festival, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.📍Kde: Různá místa. ✅ Vstup je zdarma. ⠀ 📌 20. července – Vínečko Fest - Bublinky na náplavce 🍾🧀 Bublinky, svěží ovocná frizzante, svůdná prosecca, noblesní sekty, víno.📍 Kde: Rašínovo nábřeží, Praha 2, 10:00-21:00. ⠀ 📌 20.-21. července - Víkend hmyzožravců 🌮🍔 Ochutnejte potravu budoucnosti - hmyz na všechny způsoby. Podívejte se, jak chutná hmyzožravcům v zoo. 📍 Kde: U Trojského zámku 3, Praha 7. ⠀ #praguetoday_akce ...