#hayyp medias

Posts tagged on #hayyp

Top Posts Recent Posts

Top Posts

نجهز لكم اجمل الأفكار والإبداعات برواز تصوير للعيد ولجميع المناسبات للطلب واتس اب 
0566621366
##كل_عام_وأنتم_بخير #الناس_الرايئه #رمضان_كريم #عيد #مكة_حقنا #جدة#رمزيات#لايك#مساء_الفل #برواز #براويز #صور#لقطات#تصويري#تاجرات#احمر#اطفال#ورد#هدايا#ماشاء_الله #fiunka3 #ff #pic#ses#منشن_احبابك #الرياض#makkah #jeedah #hayyp#مناسبات.

نجهز لكم اجمل الأفكار والإبداعات برواز تصوير للعيد ولجميع المناسبات للطلب واتس اب 0566621366 ##كل_عام_وأنتم_بخير #الناس_الرايئه #رمضان_كريم #عيد #مكة_حقنا #جدة#رمزيات#لايك#مساء_الفل #برواز #براويز #صور#لقطات#تصويري#تاجرات#احمر#اطفال#ورد#هدايا#ماشاء_الله #fiunka3 #ff #pic #ses #منشن_احبابك #الرياض#makkah #jeedah #hayyp #مناسبات ...

All of my life.
아니 이봐요~
나 분위기 있게 잘 찍고 있잖아~
뭘 그렇게 뜬금 없이 훅 둘어와~
박민경이 진짜 ~ 망했어~😩
아~ 근데 볼수록 왜케 웃기냐?🤣
.
#예고없는방문 
#뜬금포
#왜그래나한테
#피안섞인남매 
#개구쟁이여동생 
#가족아닌가족같은 
#내사람들.

All of my life. 아니 이봐요~ 나 분위기 있게 잘 찍고 있잖아~ 뭘 그렇게 뜬금 없이 훅 둘어와~ 박민경이 진짜 ~ 망했어~😩 아~ 근데 볼수록 왜케 웃기냐?🤣 . #예고없는방문 #뜬금포 #왜그래나한테 #피안섞인남매 #개구쟁이여동생 #가족아닌가족같은 #내사람들 ...

🇩🇪🏛Lietzenburger StraBe🏛🇩🇪
#history #hayyp #germany #berlin 
#puertadebranderburgo.

🇩🇪🏛Lietzenburger StraBe🏛🇩🇪 #history #hayyp #germany #berlin #puertadebranderburgo ...

Bu SİTELER Atatürk'ün bizlere miras bıraktığı ve emanet ettiği değerleri, milli birliğimizi, bütünlüğümüzü, manevi değerlerimizi korumak için hizmet veriyor; açık kalmalılar ki bu şerefli hizmete devam edebilsinler.
Siteler ÖzgürOlsun

a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat.

Bu SİTELER Atatürk'ün bizlere miras bıraktığı ve emanet ettiği değerleri, milli birliğimizi, bütünlüğümüzü, manevi değerlerimizi korumak için hizmet veriyor; açık kalmalılar ki bu şerefli hizmete devam edebilsinler. Siteler ÖzgürOlsun a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat ...

Hz. Mehdi'nin zuhuru ve Hz. İsa'nın gelişinden sonra yeryüzüne barış ve sevgi hakim olacağı hadislerde şöyle haber verilmiştir:

Hz. Mehdi'nin zuhuru ve Hz. İsa'nın gelişinden sonra yeryüzüne barış ve sevgi hakim olacağı hadislerde şöyle haber verilmiştir: "Kap su ile dolduğu gibi yeryüzü barışla dolacaktır. Hiçbir kimse arasında bir düşmanlık kalmayacaktır..." (Sahih-i Müslim, 1/136) #uzat ıyoruz a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat ...

Kurana göre ihtilaf felakettir. İhtilaf Müslümanlara kan, savaş, çatışma getiriyor. Bu yüzden İngiliz derin devleti de ihtilafı silah olarak kullanıyor. Müslümanlar bir olmalı.

#a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat masaAllah ❤️#love #a9tv 🇹🇷 #live #love #love #a9tv #love #AdnanOktar.

Kurana göre ihtilaf felakettir. İhtilaf Müslümanlara kan, savaş, çatışma getiriyor. Bu yüzden İngiliz derin devleti de ihtilafı silah olarak kullanıyor. Müslümanlar bir olmalı. #a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat masaAllah ❤️#love #a9tv 🇹🇷 #live #love #love #a9tv #love #AdnanOktar ...

Geçmiştekilerin başına gelenler Sizin başınıza gelmeden Cennete gireceğinizi mi Sandınız?! Onlara öyle bir Yoksulluk, Zorluk çattı ve öylesine Sarsıldılar ki, sonunda Elçi beraberindeki Müminlerle ___”Allahın yardımı ne zaman?” söylüyordu. Dikkat edin! Allah’ın Yardımı Pek yakındır. /Bakara 214/ İnşaAllah!
Günümüzde Geçmiştekilerin başına gelenleri yaşayanlar Kimlerdir?! Ben Peygamberlerin ve Sahabenin hayatlarını tekrarlayan bir tek Adnan Oktar ve talebelerini görüyorum! Onlar da Dini tebliğ ettikleri, İlmi Cihad yaptıkları için devamlı Takip edildiler, Yurtlarından sürülüp çıkarıldılar, Evleri yağmalandı, mal varlıklarına el konuldu, Zindana atıldılar, Medya ve basında “Taş-kalak” olundular, Linç edildiler..
Bes bu arada “Tatlı su” müslümanı olan __ Darwinizme, Faize, Genel evlere, Homoseksüelliğe ses çıkarmayan Gelenekçi “hocalar” ne yapıyorlar?. Hiçbir şey! Devletten maaşını alıyor, pilavını kaşıklıyor ve yan gelip yatıyorlar.. Cuma günleri kürsüye çıkıp Hurafe anlatıyor ve Hadis okuyorlar, Mevlitlere katılıp Arapça Kuran okuyorlar, Ramazan programlarında da para karşılığı dini Menkıbeler ve Rivayetler anlatıyorlar. 
O sırada da her gün dünyada Müslümanlar Şehit ediliyor, Deccal avanesi Allah’ın evlerinde Katliam yapıyor, Gençler imanını kayb etmiş, İslamofobi dünyanı sarmış, İslam dehşet ve Vahşet dini gibi tanıtılıyor__ kimin Umrunda, teki Kendi düzenleri bozulmasın.. Tam da Bediüzzaman hazretlerinin anlattığı Mezar kaçkını “Ulemai su” bunlar, Akar suyun ağzını kapatıyorlar, kendileri Uyuşmuşlar ve İman şevkleri, Cesaretleri, Heyecanları yok __ Müslümanları da uyutuyorlar..
Allah Ümmeti Muhammed’i bu sahtekar “din tüccarlarından” kurtarsın ve biran önce Mehdisini Zahir eylesin! İnşaAllah. #a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat masaAllah ❤️#love #a9tv 🇹🇷 #live #love #love #a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar.

Geçmiştekilerin başına gelenler Sizin başınıza gelmeden Cennete gireceğinizi mi Sandınız?! Onlara öyle bir Yoksulluk, Zorluk çattı ve öylesine Sarsıldılar ki, sonunda Elçi beraberindeki Müminlerle ___”Allahın yardımı ne zaman?” söylüyordu. Dikkat edin! Allah’ın Yardımı Pek yakındır. /Bakara 214/ İnşaAllah! Günümüzde Geçmiştekilerin başına gelenleri yaşayanlar Kimlerdir?! Ben Peygamberlerin ve Sahabenin hayatlarını tekrarlayan bir tek Adnan Oktar ve talebelerini görüyorum! Onlar da Dini tebliğ ettikleri, İlmi Cihad yaptıkları için devamlı Takip edildiler, Yurtlarından sürülüp çıkarıldılar, Evleri yağmalandı, mal varlıklarına el konuldu, Zindana atıldılar, Medya ve basında “Taş-kalak” olundular, Linç edildiler.. Bes bu arada “Tatlı su” müslümanı olan __ Darwinizme, Faize, Genel evlere, Homoseksüelliğe ses çıkarmayan Gelenekçi “hocalar” ne yapıyorlar?. Hiçbir şey! Devletten maaşını alıyor, pilavını kaşıklıyor ve yan gelip yatıyorlar.. Cuma günleri kürsüye çıkıp Hurafe anlatıyor ve Hadis okuyorlar, Mevlitlere katılıp Arapça Kuran okuyorlar, Ramazan programlarında da para karşılığı dini Menkıbeler ve Rivayetler anlatıyorlar. O sırada da her gün dünyada Müslümanlar Şehit ediliyor, Deccal avanesi Allah’ın evlerinde Katliam yapıyor, Gençler imanını kayb etmiş, İslamofobi dünyanı sarmış, İslam dehşet ve Vahşet dini gibi tanıtılıyor__ kimin Umrunda, teki Kendi düzenleri bozulmasın.. Tam da Bediüzzaman hazretlerinin anlattığı Mezar kaçkını “Ulemai su” bunlar, Akar suyun ağzını kapatıyorlar, kendileri Uyuşmuşlar ve İman şevkleri, Cesaretleri, Heyecanları yok __ Müslümanları da uyutuyorlar.. Allah Ümmeti Muhammed’i bu sahtekar “din tüccarlarından” kurtarsın ve biran önce Mehdisini Zahir eylesin! İnşaAllah. #a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar #hayyp #Love # #happy #beautiful #instagood #instalove #haber #sondakika #instamood #twitter #bestfriends #bestoftheday #photooftheday #haber #istanbul #newyork #Travel #TagsForLikes #instalove #pretty #fun #sondakika #turkishfollowers #morningpost #nightpost #cutest #tbt1 #turkiye 😊❤️ #aslanlar #hayyp #cat masaAllah ❤️#love #a9tv 🇹🇷 #live #love #love #a9tv #love #AdnanOktar #love #aslanlar ...