#lüksemburg medias

Posts tagged on #lüksemburg

Top Posts Recent Posts

Top Posts

Luxembourg 😍
@prontotour #DünyayıBirBileneSor.

Luxembourg 😍 @prontotour #D ünyayıBirBileneSor ...

Seyahat etmek kadar güzel olan bir şey varsa oda sevdiğin insanla gitmek🐞🐞luksemburg #lüksemburg #lüksemburgbahçeleri #brugge #amsterdam.

Seyahat etmek kadar güzel olan bir şey varsa oda sevdiğin insanla gitmek🐞🐞luksemburg #l üksemburg #l üksemburgbahçeleri #brugge #amsterdam ...

Berlin duvarı🙈#lüksemburg #shengen #mosel #almanya #fransa.

Berlin duvarı🙈#l üksemburg #shengen #mosel #almanya #fransa ...

[Lüksemburg Haftası/Luxembourg Week]# 5
🇹🇷 Karar veremedim, biri Türkçe biri Ingilizce, biri merkezde, biri tarihi semtte, 2 videom var sizin için, 2. için sola kaydırmanız yeterli⬅️! Birni diğerinden daha çok sevdiyseniz yazın yorumlara 1, 2 diye👍🙏🙏.
🇺🇸 I have 2 videos for you, one is in English, one in Turkish, as they display different corners of Luxembourg 🇱🇺 I recommend you watching both of them😉! Let me know the one☝️you liked most☺️👍🙏.
@yasemintatilde
•📱 Shot on Iphone 7+ | ile çekildi
•💄 Edited on LumaFusion | ile düzenlendi.
.
.
.
.
#yasemintatilde #geziolog #gezgin #igersgermany #turkishfollowers #luxembourg #lüksemburg #kadrajımdan #seninlemümkün #surlar #mobilçekim #geziolog #iphoneonly #nayyay #streetphotography #viagem #shotoniphone #mobilephotography #traveladdicted #travelphotography #luxembourgcity #luxembourgville #visitluxembourg #iphoneonly.

[Lüksemburg Haftası/Luxembourg Week]# 5 🇹🇷 Karar veremedim, biri Türkçe biri Ingilizce, biri merkezde, biri tarihi semtte, 2 videom var sizin için, 2. için sola kaydırmanız yeterli⬅️! Birni diğerinden daha çok sevdiyseniz yazın yorumlara 1, 2 diye👍🙏🙏. 🇺🇸 I have 2 videos for you, one is in English, one in Turkish, as they display different corners of Luxembourg 🇱🇺 I recommend you watching both of them😉! Let me know the one☝️you liked most☺️👍🙏. @yasemintatilde •📱 Shot on Iphone 7+ | ile çekildi •💄 Edited on LumaFusion | ile düzenlendi. . . . . #yasemintatilde #geziolog #gezgin #igersgermany #turkishfollowers #luxembourg #l üksemburg #kadraj ımdan #seninlem ümkün #surlar #mobil çekim #geziolog #iphoneonly #nayyay #streetphotography #viagem #shotoniphone #mobilephotography #traveladdicted #travelphotography #luxembourgcity #luxembourgville #visitluxembourg #iphoneonly ...

#MevlütÇavuşoğlu, #Lüksemburg Dışişleri Bakanının yüzüne bakarak Avrupa'yı yerin dibine soktu.

#Mevl ütÇavuşoğlu, #L üksemburg Dışişleri Bakanının yüzüne bakarak Avrupa'yı yerin dibine soktu. "Verdiğiniz paralar YPG/PKK'ya silah olarak gidiyor. Bu kadar çok seviyorsanız YPG/PKK'lıları, zaten ülkelerinizde yeterince var, onları da alır götürürsünüz." Helal olsun sayın bakanım. 👏👏 ...

Belçika'da gerçekleştirilen NATO zirvesinde First Ladyler de bir araya geldi. Fotoğraf çekiminde Gauthier Destenay dikkat çekti.

Dünya liderlerinin buluşmasının yanı sıra eşler de bir araya geldi. Toplu fotoğraf çekiminde First Ladylerin yanındaki erkek dikkat çekti.

LÜKSEMBURG BAŞBAKANI'NIN EŞİ

Brüksel'de yapılan buluşmada, First Ladylerin yanındaki kişinin Gauthier Destenay olduğu ortaya çıktı. Destenay, Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel'in eşi.
Bettel-Destenay ikilisi 2015 yılında evlendi. #lüksemburg @magazininellitonu #lovewins #pride @magazininellitonu #nato #gauthierdestenay #lgbt.

Belçika'da gerçekleştirilen NATO zirvesinde First Ladyler de bir araya geldi. Fotoğraf çekiminde Gauthier Destenay dikkat çekti. Dünya liderlerinin buluşmasının yanı sıra eşler de bir araya geldi. Toplu fotoğraf çekiminde First Ladylerin yanındaki erkek dikkat çekti. LÜKSEMBURG BAŞBAKANI'NIN EŞİ Brüksel'de yapılan buluşmada, First Ladylerin yanındaki kişinin Gauthier Destenay olduğu ortaya çıktı. Destenay, Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel'in eşi. Bettel-Destenay ikilisi 2015 yılında evlendi. #l üksemburg @magazininellitonu #lovewins #pride @magazininellitonu #nato #gauthierdestenay #lgbt ...

Happy Saturday 🌙.

Happy Saturday 🌙 ...

Most Recent

🎉 Tam 5 ülke 5 şehir! Lüksemburg, Fransa, Belçika, Hollanda, Almaya. Avrupa'nın kalbine yapacağınız bu yolculukta tam 5 ülke 5 şehir gezeceksiniz. Siz de bu eşsiz tatil rotasına eşilik etmek için rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın!
🌐 https://www.ladytravel.com.tr/5-ulke-5-sehir-izmir-cikisli
#Lüksemburg #Fransa #Belçika #Holanda #Almaya #Paris #Amsterdam #Brüksel #Köln.

🎉 Tam 5 ülke 5 şehir! Lüksemburg, Fransa, Belçika, Hollanda, Almaya. Avrupa'nın kalbine yapacağınız bu yolculukta tam 5 ülke 5 şehir gezeceksiniz. Siz de bu eşsiz tatil rotasına eşilik etmek için rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın! 🌐 https://www.ladytravel.com.tr/5-ulke-5-sehir-izmir-cikisli #L üksemburg #Fransa #Bel çika #Holanda #Almaya #Paris #Amsterdam #Br üksel #K öln ...