#like4like medias

Posts tagged on #like4like

Top Posts Recent Posts

Top Posts

💛.

💛 ...

Trust the timing of your life🌜.

Trust the timing of your life🌜 ...

.

...

Most Recent

𝓮𝓽𝓱𝓲𝓸 𝓬𝓮𝓵𝓮𝓫𝓻𝓲𝓽𝔂 🇪🇹 የኢትዮ ዝነኞች ©
▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎
.
.
.
.

#habesha #instamood #cute #habeshabeauty #habeshafashion #habeshagirl #africa #eritrea #ethiopia #addisababa #tbt #curlygirl #curvygirl #curlyhair #instafashionista #instafashion #motivation #Love #Instagood #Photooftheday #Fashion #Beautiful #Happy #Like4like #Picoftheday #Art #Photograph.

𝓮𝓽𝓱𝓲𝓸 𝓬𝓮𝓵𝓮𝓫𝓻𝓲𝓽𝔂 🇪🇹 የኢትዮ ዝነኞች © ▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎ . . . . #habesha #instamood #cute #habeshabeauty #habeshafashion #habeshagirl #africa #eritrea #ethiopia #addisababa #tbt #curlygirl #curvygirl #curlyhair #instafashionista #instafashion #motivation #Love #Instagood #Photooftheday #Fashion #Beautiful #Happy #Like4like #Picoftheday #Art #Photograph ...

Selam herkese. Yaptığım en zor ve yorucu okumalardan biri oldu ama değdi. Ondan kitap biter bitmez post girmek istedim.

Bulfinch Mitolojisi aslında üç kitabın birleşiminden oluşuyor; Efsaneler Çağı, Şövalyeler Çağı ve Charlemagne Efsaneleri. Yunan, Roma, Kelt, İskandinav mitolojilerinin yanısıra Kral Arthur ve Şövalyelerinin hikayeleri ve Charlemagne (bir kısmı gerçek) efsaneleri yer alır. Benim açık ara favorilerimse Şövalyeler Çağı ve İskandinav ve Kelt mitolojileri elbette:) Okurken bambaşka bir dünyaya götürüyor beni bu tarz hikayeler.

Kitap yaklaşık 890 sayfa ve normal kitaplara göre büyük boy ayrıca hikayeler içinde telaffuzu zor çok fazla karakter ve akrabalık ilişkisi var ondan okumak biraz sabır işi gibi gelebilir fakat dili o kadar akıcı ki yüzlerce karaktere ragmen zevkle okuyorsunuz. Ben en çok son 200 sayfada yer alan Charlemagne Efsanelerinde zorlandım çünkü hem ilk kez okuduğum için karakterlere yabancıydım, hem çok fazla karakter var hem de onu okuduğum sıra kitaba pek konsantre olamadım, aklım başka yerdeydi sanirim ki dönüp bazı yerleri birkaç defa okudum. Yine de hikayenin içine girdiğinizde su gibi akıyor.

Sonuç olarak çevremde de mitoloji sevdiğini düşündüğüm bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim, sizden de bu konuları okumayı sevenlere şiddetle öneririm. Sizin ev sevdiğiniz mitoloji ya da mitolojik karakter hangisi?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#f4f #f4l #bulfinchmitolojisi #kingarthur #mitoloji #l4f #l4l #likeme #likeback #like4like #like4follow #likeforlike #likeforfollow #followme #followback #follow4like #follow4follow #followforlike #followforfollow #bookstagram #okudumbitti #okuyorum #kitapönerisi #kitapyorumu #kitaptavsiyesi #kitapkurdu #neokudum #reading #followers #booktuber.

Selam herkese. Yaptığım en zor ve yorucu okumalardan biri oldu ama değdi. Ondan kitap biter bitmez post girmek istedim. Bulfinch Mitolojisi aslında üç kitabın birleşiminden oluşuyor; Efsaneler Çağı, Şövalyeler Çağı ve Charlemagne Efsaneleri. Yunan, Roma, Kelt, İskandinav mitolojilerinin yanısıra Kral Arthur ve Şövalyelerinin hikayeleri ve Charlemagne (bir kısmı gerçek) efsaneleri yer alır. Benim açık ara favorilerimse Şövalyeler Çağı ve İskandinav ve Kelt mitolojileri elbette:) Okurken bambaşka bir dünyaya götürüyor beni bu tarz hikayeler. Kitap yaklaşık 890 sayfa ve normal kitaplara göre büyük boy ayrıca hikayeler içinde telaffuzu zor çok fazla karakter ve akrabalık ilişkisi var ondan okumak biraz sabır işi gibi gelebilir fakat dili o kadar akıcı ki yüzlerce karaktere ragmen zevkle okuyorsunuz. Ben en çok son 200 sayfada yer alan Charlemagne Efsanelerinde zorlandım çünkü hem ilk kez okuduğum için karakterlere yabancıydım, hem çok fazla karakter var hem de onu okuduğum sıra kitaba pek konsantre olamadım, aklım başka yerdeydi sanirim ki dönüp bazı yerleri birkaç defa okudum. Yine de hikayenin içine girdiğinizde su gibi akıyor. Sonuç olarak çevremde de mitoloji sevdiğini düşündüğüm bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim, sizden de bu konuları okumayı sevenlere şiddetle öneririm. Sizin ev sevdiğiniz mitoloji ya da mitolojik karakter hangisi? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #f4f #f4l #bulfinchmitolojisi #kingarthur #mitoloji #l4f #l4l #likeme #likeback #like4like #like4follow #likeforlike #likeforfollow #followme #followback #follow4like #follow4follow #followforlike #followforfollow #bookstagram #okudumbitti #okuyorum #kitap önerisi #kitapyorumu #kitaptavsiyesi #kitapkurdu #neokudum #reading #followers #booktuber ...

X CLOSE ADS
Loading...