#Langkawi

Posts locations on #Langkawi

Top Posts Recent Posts

Top Posts

قیمت هتل ریتز کارلتون لنکاوی رو در پیج خوشسفریم گذاشتم. بی نظیر بود. 
@khoshsafarim 
@ritzcarltonlangkawi 
@ritzcarlton 
@naturally_langkawi 
#naturallylangkawi #langkawi #mrtaster #malaysia.

قیمت هتل ریتز کارلتون لنکاوی رو در پیج خوشسفریم گذاشتم. بی نظیر بود. @khoshsafarim @ritzcarltonlangkawi @ritzcarlton @naturally_langkawi #naturallylangkawi #langkawi #mrtaster #malaysia ...

Kötü düşüncelerden ve kötü gözlerden uzaklaşma postu.

Motor kazası yaptığımız günden beri düşünüyorum tam 6 gün olmuş... Soracak olursanız ben ve Sena oldukça iyiyiz. Sadece kötü bir zamanımıza denk geldik o kadar. Buradaki tıbbi desteğin yetersizliği ve pahalı olması nedeniyle Sena Türkiye’ye döndü. Bizim, özellikle benim bir geçiş dönemimin başlangıcı... 6 gündür yalnız başıma düşünüyorum. “Neden içimde kötü bir his var?”
“Neden her paylaştığım eşyanın başına bir şey geliyor?”
“Nazara inanmalı mıyım?”
Bir sürü ama bir sürü soru...
Eminim ki hepimiz bunu hayatımızın bir döneminde düşünmüşüzdür. Kimimize göre batıl inanç, kimimize göre saçmalık.
Bilmiyorum.
Gerçekten bilmiyorum.
Ya benim başıma üst üste geldi ve bunu, sadece kendimi inandırmak istediğim için nazara bağladım ya da gerçekten cevremde benim kötülüğümü görmek isteyen insanlar var. Yukarıda dediğim gibi.
Bilmiyorum.
Fakat şöyle bir durum var ki iki gün önce konuştuğum bir Türk abim vardı burada. Bana; “Langkawi deki motor kiralayan dükkanlar, motorların direksiyon ve firenlerini bilerek bozuk bırakıyorlar” diye söyledi. Gerçekten şok oldum ve kaza yaptığımız motoru almadan önce bu sorunları motoru kiralayan insanlara söylemiştim.
Olsun.
Biz yine ayaktayız.
Seyahatimize devam edeceğiz ve hayallerimizin peşinden koşacağız.
İster kötü göz olsun, ister nazar, isterse kötü insanlar olsun çevremizde. Aldırış etmeden yolumuza devam etmemiz gerektiğini bu hafta öğrendim..

Kötü düşüncelerden ve kötü gözlerden uzaklaşma postu. Motor kazası yaptığımız günden beri düşünüyorum tam 6 gün olmuş... Soracak olursanız ben ve Sena oldukça iyiyiz. Sadece kötü bir zamanımıza denk geldik o kadar. Buradaki tıbbi desteğin yetersizliği ve pahalı olması nedeniyle Sena Türkiye’ye döndü. Bizim, özellikle benim bir geçiş dönemimin başlangıcı... 6 gündür yalnız başıma düşünüyorum. “Neden içimde kötü bir his var?” “Neden her paylaştığım eşyanın başına bir şey geliyor?” “Nazara inanmalı mıyım?” Bir sürü ama bir sürü soru... Eminim ki hepimiz bunu hayatımızın bir döneminde düşünmüşüzdür. Kimimize göre batıl inanç, kimimize göre saçmalık. Bilmiyorum. Gerçekten bilmiyorum. Ya benim başıma üst üste geldi ve bunu, sadece kendimi inandırmak istediğim için nazara bağladım ya da gerçekten cevremde benim kötülüğümü görmek isteyen insanlar var. Yukarıda dediğim gibi. Bilmiyorum. Fakat şöyle bir durum var ki iki gün önce konuştuğum bir Türk abim vardı burada. Bana; “Langkawi deki motor kiralayan dükkanlar, motorların direksiyon ve firenlerini bilerek bozuk bırakıyorlar” diye söyledi. Gerçekten şok oldum ve kaza yaptığımız motoru almadan önce bu sorunları motoru kiralayan insanlara söylemiştim. Olsun. Biz yine ayaktayız. Seyahatimize devam edeceğiz ve hayallerimizin peşinden koşacağız. İster kötü göz olsun, ister nazar, isterse kötü insanlar olsun çevremizde. Aldırış etmeden yolumuza devam etmemiz gerektiğini bu hafta öğrendim. ...

Motor Honda mengamuk di tgh bandaraya kerana tuan nya liat nak bayar bulanan.
.
.
Tag rakan anda.

Motor Honda mengamuk di tgh bandaraya kerana tuan nya liat nak bayar bulanan. . . Tag rakan anda ...

Throw🔙 to Langkawi ❤️.

Throw🔙 to Langkawi ❤️ ...

comelkan anak azmi hakhak🤪✨❤️.

comelkan anak azmi hakhak🤪✨❤️ ...

.

...

no filter ok🙄.

no filter ok🙄 ...

When i feel unwanted, i distance myself🤕.

When i feel unwanted, i distance myself🤕 ...

missing this view AGAIN.

missing this view AGAIN ...

Most Recent

Testing some new SPF50’s whilst on holiday, these ones for the face and another bunch for the body. @skinceuticals @larocheposayuki @biodermauk @anessa #spf #protectyourface#skincare.

Testing some new SPF50’s whilst on holiday, these ones for the face and another bunch for the body. @skinceuticals @larocheposayuki @biodermauk @anessa #spf #protectyourface #skincare ...

Nak cantik guna Snapchat jaa🤣.

Nak cantik guna Snapchat jaa🤣 ...

Hi Semua.
.
Pihak @lgk_traders balik bercuti di kampung selama dua minggu, tapi jangan risau, sesiapa yang berminat nak tengok, belek, dan BELI 😅, DM / WHATSAPP  macam biasa. .
Cuma, 25-27 Mei, lokasi admin di Jitra, Kedah, 28-1 Jun, lokasi admin di Pasir Puteh, Kelantan, 2 Jun di Manjung, Perak, 3-8  Jun , Jitra, Kedah.
.
Terima kasih buat semua.
.
Belek macam biasa ye guys.

#gshocklangkawi #gshockmurah #gshockcolab #gshockwatch #gshockmalaysia #gshockcarbon #gshockcarboncoreguard #gshock35th #gshocklimitededition #hotwheelsmalaysia #hotwheelslangkawi #gshocklimited #redout #hanshintiger #24karats #icerc #lgktraders #trustedseller #hotwheelskedah #gshockrangeman #gshocksakura #gshockfrogman #magmaocean #gshockskeleton #gshocksanfrecce #gshockpolisevo #babyg #onepiece #luffy.

Hi Semua. . Pihak @lgk_traders balik bercuti di kampung selama dua minggu, tapi jangan risau, sesiapa yang berminat nak tengok, belek, dan BELI 😅, DM / WHATSAPP macam biasa. . Cuma, 25-27 Mei, lokasi admin di Jitra, Kedah, 28-1 Jun, lokasi admin di Pasir Puteh, Kelantan, 2 Jun di Manjung, Perak, 3-8 Jun , Jitra, Kedah. . Terima kasih buat semua. . Belek macam biasa ye guys. #gshocklangkawi #gshockmurah #gshockcolab #gshockwatch #gshockmalaysia #gshockcarbon #gshockcarboncoreguard #gshock35th #gshocklimitededition #hotwheelsmalaysia #hotwheelslangkawi #gshocklimited #redout #hanshintiger #24karats #icerc #lgktraders #trustedseller #hotwheelskedah #gshockrangeman #gshocksakura #gshockfrogman #magmaocean #gshockskeleton #gshocksanfrecce #gshockpolisevo #babyg #onepiece #luffy ...

We welcome you & your family over to have an amazing experience with our Sodi SR4 Go-Karts!

Operation : 2pm - 10pm / Open Daily
#malaysia #langkawi #moracadventurepark #karting #racing #tourist #tourism #sunsets #sodikart.

We welcome you & your family over to have an amazing experience with our Sodi SR4 Go-Karts! Operation : 2pm - 10pm / Open Daily #malaysia #langkawi #moracadventurepark #karting #racing #tourist #tourism #sunsets #sodikart ...

♥️🚧
.
.
#ootd #tb #tamil.

♥️🚧 . . #ootd #tb #tamil ...

.

...

.

...